Polski Biznes

Serwis poświęcony zagadnieniom biznesowym

Telemedycyna bez barier dla wielu pacjentów

haloDoctor.pl – Telemedycyna. Teleporady. eRecepta. e-Zwolnienie.Wizyta lekarska online. Lekarz online. Porada lekarska online. e-Wizyta

Telemedycyna to nowy sposób konsultacji z lekarzami, za pomocą intuicyjnych i nowoczesnych narzędzi. Zobacz, co specjalista może zrobić dla Ciebie za pomocą platformy haloDoctor, na której konsultuje już ponad 200 specjalistów rożnych dziedzin medycyny oraz pokrewnych, jak fizjoterapia czy psychoterapia.

Powszechne teleporady dla każdego

Teleporady są ważnym i szybko rosnącym elementem opieki zdrowotnej w Polsce. Obecnie istnieje prężna platforma haloDoctor do obsługi pacjentów i lekarzy, za pomocą której możesz otrzymać:

  • eReceptę,
  • e-Zwolnienie
  • w niedalekiej przyszłości także e-Skierowanie,

Czy telemedycyna jest bezpieczna?

Tak, w odpowiednich warunkach i w odpowiednich przypadkach wykazano, że telemedycyna jest równie bezpieczna i skuteczna jak opieka indywidualna. W aktualnej sytuacji zagrożenia COViD-19 jest to najbardziej zalecana forma kontaktu z pracownikami ochrony zdrowia: lekarzami, pielęgniarkami, fizjoterapeutami, położnymi.

Oczywiście nie wszystkie schorzenia sprzyjają leczeniu za pomocą wizyt wideo, więc świadczeniodawcy muszą kierować się dobrą oceną sytuacji, wykorzystując ten kanał do świadczenia opieki zdrowotnej. Lekarze także sami ocenią, które schorzenia mogą być leczone stacjonarnie, a które nie, po przeprowadzeniu teleporady.

Czy korzystanie z telemedycyny jest trudne?

Aby były nowe technologie były skuteczne – muszą być łatwe w użyciu zarówno dla pacjentów, jak i dla świadczeniodawców – lekarzy. Telemedycyna na portalu haloDoctor to Najlepsze rozwiązania są łatwe w instalacji i wdrożeniu dla gabinetów lekarskich i równie łatwe w użyciu dla pacjentów, jak aplikacje urządzeń przenośnych, z których korzystają na co dzień.

W przypadku haloDoctor.pl nie trzeba nic instalować, ani zakładać żadnych kont pacjentów. Wystarczy, ze wejdziesz na platformę i wybierzesz specjalistę z którym chcesz się skonsultować.

Później czeka Cię wybór terminu i godziny wizyty oraz wypełnienie karty pacjenta. Na końcu płacisz online poprzez system elektroniczny.

, ,

Comments are currently closed.