Polski Biznes

Serwis poświęcony zagadnieniom biznesowym

Baza lekarzy – zdobądź zainteresowanie specjalistów

Odpowiednio przygotowana baza lekarzy pozwoli Ci osiągnąć szerokie zainteresowanie wśród specjalistów medycyny, zarówno badaniami naukowymi jak i produktami medyczno-farmaceutycznymi. Jak zdobyć wyspecjalizowaną bazę specjalistów?

Wyspecjalizowana baza danych

Dane specjalistów są pomocne do realizacji projektów marketingowych nowych produktów oraz projektowania badań naukowych. Chcąc osiągać jak najlepsze efekty współpracy ze specjalistami należy dotrzeć do odpowiednich odbiorców. Obszerna baza lekarzy pozwoli stworzyć odpowiednie warunki rozwoju dla wieloaspektowych planów rozwoju dla biznesu oraz instytucji naukowych. Sprawdź, na czym się opiera.

Dostęp do przychodni, klinik, gabinetów prywatnych

Przestronny dostęp do informacji o specjalistach, klinikach, gabinetach prywatnych, placówkach opieki, sklepach medycznych udostępnia baza lekarzy stworzona w oparciu o działania specjalistów pracujących w oparciu o Medfile® EDM. System ten pozwala na prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej pacjentów oraz stworzenie strony WWW placówki / gabinetu o charakterze marketingowym.

Dotrzyj do tysięcy specjalistów, dzięki treściom o odpowiednim kontencie! Podejmij skuteczną współpracę z Medfile® EDM i dopasuj przekaz reklamowy do lekarzy. Co możesz zyskać, dzięki bazie lekarzy?

  • informacje o terenie działania specjalistów (mieście, powiecie, województwie),
  • dane teleadresowe specjalistów,
  • mapy dojazdów do gabinetów / placówek,
  • cenniki usług medycznych,
  • poziom specjalizacji i ukończone kursy,
  • metody działań i zdjęcia z gabinetów.

Baza lekarzy i marketing

Aktualizowana dzięki specjalistom IT baza lekarzy jest odpowiednim narzędziem do urzeczywistnienia nowych koncepcji badawczych oraz przedsięwzięć produktowych. Specjaliści z różnych gałęzi medycyny mogą być odpowiednimi ekspertami, w zakresie prowadzenia testów, konsultacji, jak również prowadzenia stałej współpracy w ramach obserwacji badawczych.

Stwarzaj najlepszy przekaz dopasowany do celu badawczego lub marketingowego, przy pomocy Medfile® EDM.

Jak zyskać dostęp do bazy lekarzy?

Pojęcie korzystnych, odpowiednich działań marketingowych, nakierowanych na specjalistów pozwala rozwinąć własną działalność oraz tworzyć nowe produkty. Efektem tych działań jest dynamiczna ekspansja polskiej branży medyczno-farmaceutycznej i tworzenie nowych form działania w zakresie leczenia i wsparcia polskiej medycyny.

Skontaktuj się z ekspertami Medfile® EDM!

, ,

Comments are currently closed.