Polski Biznes

Serwis poświęcony zagadnieniom biznesowym

haloDoctor Free – promuj swoją praktykę z darmowym kontem

Wiemy, jak ciężko wypromować swój gabinet ze względu na narzucone na lekarzy prawne ograniczenia dotyczące marketingu i zakazu konkurencji. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy innowacyjne rozwiązania.

Dla kogo powstało haloDoctor Free?

Nowa funkcja na portalu haloDoctor dedykowana jest wszystkim lekarzom, specjalistom oraz placówkom medycznym, którzy przyjmują pacjentów głównie stacjonarnie. Chcemy, aby za pomocą elektronicznej wizytówki swojego gabinetu, każdy lekarz miał taką samą możliwość promowania swojej działalności.

Czym jest haloDoctor?

haloDoctor Free to całkowicie darmowe konto, które możesz stworzyć na portalu haloDoctor i zwiększyć dzięki temu swoją widoczność. haloDoctor to platforma internetowa, na której obecnie zarejestrowanych jest ponad 5 tys. lekarzy i specjalistów wszystkich dziedzin medycznych. Każdego dnia za pomocą serwisu pacjenci umawiają ponad tysiąc wizyt.

Zakładając konto, stajesz się jednym z naszych specjalistów i podnosisz swoją szansę na pozyskanie nowych klientów i wypromowanie swojej działalności.

Jakie korzyści daje założenie konta?

haloDoctor Free to:

  • możliwość stworzenia e-Wizytówki,
  • widoczność na portalu,
  • udostępnienie kalendarza wizyt,
  • samodzielna rejestracja online pacjentów,
  • brak prowizji od wizyt stacjonarnych,
  • rozliczenia za pomocą systemu PayU,
  • opinie pacjentów – najlepsza wizytówka Twojej praktyki.

Portal haloDoctor powstał jako rozszerzenie dla programu Medfile, służącego do prowadzenia dokumentacji medycznej dla gabinetu. Możesz bezpłatnie przetestować funkcje programu, dzięki któremu możliwe jest wystawianie e-Recept, e-Skierowań czy raportowanie zdarzeń medyczny. Program wypróbujesz na Medfile Free.

, ,

Comments are currently closed.