Polski Biznes

Serwis poświęcony zagadnieniom biznesowym

Konsultacje online z lekarzem neurologiem. Diagnoza 24h

Poszukując lekarza neurologa do pilnej konsultacji objawów lub interpretacji wyników badań EEG, TK, RM warto znaleźć gabinet w którym, jako pacjent nie będziesz czekać długo w kolejce. Neurologia jest wąską dziedziną medycyny, a do lekarzy neurologów zgłasza się wielu pacjentów po porady. Warto zatem skorzystać z nowoczesnych form kontaktu z lekarzami i wybrać konsultacje online z lekarzem neurologiem aby szybko uzyskać poradę lub interpretację wyników.

Lekarz w Internecie

Konsultacje online z lekarzem neurologiem na platformie haloDoctor wykorzystują nowoczesne narzędzia dostępne w Internecie, aby pacjenci mogli skontaktować się ze specjalistami. Lekarze specjaliści w trakcie e-Wizyt realizują podobne zadania, jak w trakcie konsultacji w gabinecie: prowadzą szczegółowy wywiad, analizują wyniki otrzymanych od pacjenta badań, mogą również wystawić eReceptę i e-Zwolnienie.

Lekarzowi neurologii przedstaw swoje dolegliwości. Specjalista przeprowadzi wywiad, w którym zapyta także o choroby, które miały miejsce w rodzinie, warunki aktualnej pracy, leki które bierzesz. Przygotuj się do wywiadu, ponieważ każdy wątek Twojego życia może mieć wpływ na schorzenia neurologiczne.

Jeśli przyjmujesz na stałe leki np. na epilepsję, czy też migrenowe bóle głowy – prześlij specjaliście dokument potwierdzający swoją dolegliwość. eRecepty typu: Rp, Rpw lub recepturowe, a także e-Zwolnienia. Kod eRecepty otrzymasz SMS-em lub e-mailem.

Komfort teleporady

Teleporady neurologa na platformie haloDoctor dają pacjentom wysoki komfort wizyty. Termin Na e-Wizytę pacjent wybiera samodzielnie z dostępnego grafiku. Podczas wizyty w Internecie można omówić wiele istotnych objawów i schorzeń świadczących o chorobach neurologicznych.

Dopasuj datę oraz godzinę e-Wizyty do Twojego grafiku dnia i wypełnij formularz pacjenta. Konsultacje online z lekarzem neurologiem na platformie haloDoctor możesz opłacić poprzez elektroniczne formy płatności, takie jak payU. Zarejestruj się na teleporadę w kilku prostych krokach i oczekuj na swojego specjalistę. Także w weekendy i w godzinach wieczornych.

Omawiaj plan leczenia

Omów plan lekoterapii podczas konsultacji online z lekarzem neurologiem. Jeśli chcesz zmienić swoje leki, dokuczają Ci skutki uboczne stosowania aktualnych specyfików lub aktualnie czeka Cię zmiana dawki leków, nie podejmuj decyzji samodzielnie. Skonsultuj chęć zmian z lekarzem w trakcie wizyty online. Konieczne porady i zalecenia specjalista może wysłać do Ciebie mailem.

, ,

Comments are currently closed.