Polski Biznes

Serwis poświęcony zagadnieniom biznesowym

Jak uzyskać poradę lekarską online?

200 tys. osób każdego miesiąca przekonuje się, jak łatwe jest uzyskiwanie porad lekarskich online za pośrednictwem platformy haloDoctor.pl. Jak dokładnie można z niej skorzystać?

Wybierz specjalistę i godzinę wizyty

Po wejściu do serwisu haloDoctor.pl wystarczy wytypować jedną z 40 specjalizacji dostępnych na platformie i wybrać spośród ponad 5 tys. lekarzy świadczących porady lekarskie online. Są to medycy, którzy prowadzą także regularną praktykę w gabinetach, zdecydowali się jednak wyjść naprzeciw swoim pacjentom, oferując im także konsultacje online. Następnym etapem jest określenie preferowanej godziny e-Wizyty, a dzięki haloDoctor.pl można zrealizować ją jeszcze tego samego dnia.

Opłać poradę lekarską online i poczekaj na konsultację

Po wybraniu specjalisty, godziny oraz wypełnieniu formularza rejestracyjnego, pacjent zostaje przekierowany do zakładki z możliwością opłacenia konsultacji. Cena za takie usługi rozpoczyna się od 49 zł i można sprawdzić ją przez zarezerwowaniem konsultacji lekarskiej online. Warto zaznaczyć, że płatność odbywa się całkowicie bezpiecznie i szybko poprzez platformę PayU.

Jak widać uzyskanie porady lekarskiej online wymaga minimum zaangażowania i gwarantuje maksimum wygody. Dołącz do tysięcy innych pacjentów, którzy z tego typu konsultacji korzystają każdego dnia i ciesz się dostępem do najlepszych specjalistów w Polsce.


haloDoctor.pl – Konsultacje lekarskie online, e-Wizyta, porady lekarza pediatry, pediatra online, eRecepta. Lekarz specjalista online, Telemedycyna. Ponad 40 specjalności, m.in. ginekolog, internista, kardiolog, pediatra, audiolog, chirurg.

, ,

Comments are currently closed.